אבחון גרפולוגי לזוגיות – איך לבחור בן זוג שמתאים לנו?

איך להצליח בפרק ב"
'כדי שבפרק ב" זוגיות תצליח אנו צריכים להגיע עם מודעות מכיוון שדפוסי הבחירה נוטים להגיע מאותו מקום, רק שזה מסובך יותר ,רובנו מגיעים עם ילדים מקשר קודם ושאר גורמים חיצוניים שמפריעים. ההתמודדות החדשה מכניסה גם סודות,מניפולציות שבאים ממקום דיפלומטי ומסתגל אבחון גרפולוגי לזוגיות יכול לתרום למודעות עצמית שתדע לכוון אותנו לבן הזוג שמתאים לנו ע"פ ערכים והשקפת עולם דומה.
למה יש נטייה לבחור בבן זוג שאינו מתאים לנו
ענת גרושה בת 40 הגיעה למשרדי כבויה וללא שמחת חיים, היא בקשה שאערוך לה אבחון גרפולוגי. שבוע עבר מהפרידה מרונן בן זוגה בשנתיים האחרונים והתקשתה לחזור לחיי השגרה. .
"הייתה לי זוגיות לא בריאה ואני מנסה להבין למה אני חוזרת ובוחרת בבני זוג שלא מתאימים לי " היה זה פרק ב" עבורה ועם רונן בן זוגה האחרון הייתה בטוחה שתיוצר מערכת יחסים אחרת.
באבחון גרפולוגי התגלה שענת היא חסרת בטחון ,תלותית שמונעת גם מצרכים חומריים.היא לא עבדה וחיפשה בן זוג חזק,עם הכנסה גבוהה שייתן לה "גב" ויאפשר לה לקיים רמת חיים גבוהה שאליה הייתה רגילה.
כך גם היה עם בעלה הראשון , היא בחרה בני זוג שהגבילו את צעדיה,קינאו לה ומסתבר שגם נהגו בה בחוסר כבוד
אמון לזוגיות ושחרור מתלות
במהלך האימונים ענת למדה להכיר את עצמה צרכיה ורצונותיה ,כך גם יכלה להבין מדוע חזרה ובחרה בני זוג שלא התאימו עבורה והזכירו את מערכת היחסים שהייתה להוריה.
כחלק מהשינוי שעברה היא חפשה ומצאה עבודה שסיפקה לה בטחון כלכלי. עם מחיר של קיום רמת חיים סבירה זכתה ענת בעצמאות וחופש בחירה להיות עם האדם הנכון עבורה.

השאר תגובה

שלום רב, שמי סמדר נדב

הנני גרפולוגית מוסמכת, חברת אגודה לגרפולוגיה מדעית. מומחית באבחון גרפולוגי אישי, בהכוונה מקצועית ותחום לימודים ובאבחון וייעוץ גרפולוגי למעסיקים בבדיקת עובדים לתפקידים שונים למעלה מעשור. מאמנת אישית ועסקית מוסמכת מטעם – M.C.I. בתחומי : קריירה, זוגיות ובפתרון משברים. בעלת טור שבועי ברשת עיתוני המקומון לגרפולוגיה ואימון. מאחורי 20 שנות ניהול בכיר בחברות התקשורת המובילות בישראל.

כדאי לדעת

פייסבוק

לכל שאלה 054-733-9719

לכל שאלה לחצו להתקשרות
×