חיפוש זוגיות ברשת

אני בחורה אופטימית שהתאכזבה, סיפרה מיכל 36 (רווקה) מיד כשנכנסה לקליניקה, היא נראתה טוב. “הסיבה שאני כאן” סיפרה “כי אני לא רוצה לחיות לבד יותר, רוצה חבר, שאוכל להתכרבל איתו מתחת לפוך ביום סגריר… רוצה: אהבה“. היא הייתה נחושה ועם מטרה ברורה למצוא זוגיות
מיכל סיפרה שהגיעה ממשפחה קשת יום, למרות הסיכויים הנמוכים להצליח, היא האמינה בעצמה וביכולותיה. לאחר שלמדה משפטים החלה לעבוד במשרד עו”ד גדול ומוכר והצליחה להתקדם.
היא בקשה שאערוך לה אבחון גרפולוגי “אני רוצה לדעת הכל על עצמי, ובבקשה אל תחסכי ממני דבר” הוסיפה.

באבחון הגרפולוגי: התברר שמיכל בעלת חשיבה מהירה מקורית ויצירתית. שאפתנית והישגית. קבלת החלטות אצלה מהירה, לעיתים תנודית בשל הפחד להתחייב.
מיכל יוצרת קשרים בקלות, יש בה פן דיפלומטי, אולם ביחסים אינטימיים שומרת על ריחוק, היא לא באמת נפתחת, אלא רק כשמרגישה בטוחה.

במהלך השנים היו לה מס” מערכות יחסים שארכו חודשים ספורים, אבל הגברים היום “לא סגורים על עצמם” והסבירה “מפחדים להתחייב”… מיכל הייתה ופעילה בהרבה אתרי הכרויות וזאת הייתה התרשמותה.

בהמשך נדרשו למיכל מס” מפגשי אימון אישיים לחקירה והתבוננות פנימית עמוקה שבמהלכם היא קלטה גם את הפחד שלה להתחייב לבני הזוג שהיו לה. המודעות, היצירתיות והמקוריות, סייעו לה לשנות גישה ולפעול אחרת. היא ידעה כעת מה היא צריכה וכך בחרה בבני זוג שהתאימו לצרכיה. היא החלה להשתתף בפעילויות שמעולם לא התנסתה בהם כמו: חוג סלסה שתמיד רצתה וכעת מימשה. את האהבה היא מצאה ואיתה הגיעה העבודה, בבניית מערכת יחסים זוגית, כפי שביקשה.

השאר תגובה

שלום רב, שמי סמדר נדב

הנני גרפולוגית מוסמכת, חברת אגודה לגרפולוגיה מדעית. מומחית באבחון גרפולוגי אישי, בהכוונה מקצועית ותחום לימודים ובאבחון וייעוץ גרפולוגי למעסיקים בבדיקת עובדים לתפקידים שונים למעלה מעשור. מאמנת אישית ועסקית מוסמכת מטעם – M.C.I. בתחומי : קריירה, זוגיות ובפתרון משברים. בעלת טור שבועי ברשת עיתוני המקומון לגרפולוגיה ואימון. מאחורי 20 שנות ניהול בכיר בחברות התקשורת המובילות בישראל.

כדאי לדעת

פייסבוק

חייגו עכשיו 054-7339719

לחצו להתקשרות