להעיר את החלום

הייתה לי שנה טובה, סיפרה ענת (43) אני נמצאת במקצוע שמתאים לי, מצליחה בעבודה, יש לי זוגיות נפלאה, וילדים שאני גאה בהם מאוד. המשפחה משם אני מגיעה היא חמה, מלוכדת, אנו נפגשים ומטיילים עם חברים קרובים.
“אבל בחודשים האחרונים אני מרגישה עצב, דכדוך וממש אין לי סיבה”, לשאלתי אם יש לזה השלכה בתפקוד היומיומי ענת השיבה “לא, וגם אף אחד לא יודע על כך, חוץ מבעלי”. לפני שהגיעה אלי, ענת עשתה בדיקות רפואיות לשלול בעיות בגוף וכשלא מצאה ולא הייתה מסוגלת יותר להעמיד פנים, היא החליטה להגיע לאבחון גרפולוגי כדי לדעת יותר על עצמה ולנסות להבין מה השתבש.

באבחון הגרפולוגי
ענת הינה טיפוס מוחצן, ככזו היא זקוקה לקשרים ופעילה חברתית, היא פועלת לפי מה שמקובל, משתלבת ומתאימה את עצמה. המעמד חשוב לה ונוח לה בסביבה נחשבת. המודעות אצלה חיצונית בגלל שהחוץ אצלה היה חשוב מהפנים היא חיפשה חיזוקים ומחמאות ולהראות שהכל בסדר. כך היא מותרת על צרכים פנימיים כדי שתהיה הרמוניה, כמו כן התברר שענת מאוד אכפתית מקשיבה ויש לה נטייה לעשות אידיאליזציה של הקרובים אליה, היא רואה רק את הצד החיובי שלהם וקשה לה להודות בקשיים.
כתב היד של ענת העיד גם שהיא בעלת חוש אסטטי גבוה ויצירתית.
בפגישת הייעוץ, ענת אישרה את האבחון וסיפרה שאהבתה לאומנות ועיצוב הייתה מאז ומתמיד, במשך השנים היא ביטאה זאת בקניית רהיטים ופריטים ועיצוב הבית.המשפחה והחברים שאהבו את הטעם הטוב והסגנון הייחודי שלה התרגלו לבקש את חוות דעתה בעיצוב הבית והיא נרתמה לכך בשמחה.

באימון האישי
ענת התקשתה להודות שהעבודה כבר לא מעניינת אותה. אך ככל שהעמיקה פנימה הצליחה להתחבר לצרכים ולרצונות שהדחיקה שנים, החלום התעורר. ענת גילתה שמגיל צעיר היא חולמת להיות מעצבת פנים. אך כשנישאה הצורך היה לקנות בית, ללדת ולגדל ילדים, היא החלה לעבוד אחרי הצבא במכירות תחום שהתאים לכישוריה ואכן במשך השנים התקדמה והפכה למנהלת עם הטבות ומעמד מכובד.
התשוקה להיות מעצבת פנים שכעת התעוררה בה הפכה להיות למטרה ברורה. שמחת החיים חזרה לענת ובעזרתם היא הצליחה להתגבר על הפחדים בלעזוב עבודה קבועה שבנתה אותה במשך שנים. לבסוף היא אזרה אומץ ונרשמה ללימודים. המשפחה שראתה את נחישותה של ענת עודדה וחיזקה אותה בדרך למטרה.

השאר תגובה

שלום רב, שמי סמדר נדב

הנני גרפולוגית מוסמכת, חברת אגודה לגרפולוגיה מדעית. מומחית באבחון גרפולוגי אישי, בהכוונה מקצועית ותחום לימודים ובאבחון וייעוץ גרפולוגי למעסיקים בבדיקת עובדים לתפקידים שונים למעלה מעשור. מאמנת אישית ועסקית מוסמכת מטעם – M.C.I. בתחומי : קריירה, זוגיות ובפתרון משברים. בעלת טור שבועי ברשת עיתוני המקומון לגרפולוגיה ואימון. מאחורי 20 שנות ניהול בכיר בחברות התקשורת המובילות בישראל.

כדאי לדעת

פייסבוק

חייגו עכשיו 054-7339719

לחצו להתקשרות