עונת האביב

בבוא האביב הפריחה בטבע בשיאה. תחושת הקיץ הקרב מביאה, בלב רובנו, שמחה גדולה. עונת האביב היא תקופה מעולה לתחילת השינוי המיוחל. זהו זמן שהטבע מתחיל ללבלב ולפרוח וזה הזמן שלנו לתת ביטוי לאנרגיה יצירתית ולהוציא לפועל רעיונות שנאספו ונתגבשו בנו.
חני (32) היא בחורה מלאה מאוד, אנרגטית ושמחה, סיפרה שהיום בפעם המי יודע כמה
החליטה לעשות דיאטה.” אבל הפעם גם אצליח “, שחררה הצהרה לאוויר. “את יודעת” היא הוסיפה, “כל החורף לא הפסקתי לאכול, אבל עכשיו כשהגיע האביב אני מרגישה שזה הזמן להתחיל בשינוי”.
לי זה הזכיר את הפעמים הרבות שהבטחתי לעצמי לצאת לפעילות גופנית, אך עם הזמן מצאתי את עצמי במרוץ החיים ושכחתי שגם הגוף שלי רוצה וצריך.
באבחון הגרפולוגי התברר שלחני יש הערכה עצמית ירודה, בילדות לא קיבלה הערכה ואהבה. האוכל שימש אותה כמקור לשמחה, שלווה וניחומים, כך גם נהגו אצלה במשפחה.
הטיפול באכילת היתר נעשה עם אימון אישי ובעזרת דיאטנית. הטיפול היה קבוע, מרוכז וללא הפסקות, חני נצמדה לתפריטים שקבלה ולמדה לזהות את התקפי הבולמוס והרגש שהסתתר
מאחורי האכילה, גם התמיכה מהמשפחה והחברים סייעו לה להצליח ולהתגבר על אכילת היתר ולהשיל קילוגרמים רבים ממשקלה.
כדי שכולנו נוכל ליישם את כל מה שעונה זו מציעה עבורנו אנו צריכים להיות מוכנים פיזית ונפשית, ולא, נשאר תקועים. עלינו להשיל את קורי החורף ולנבוט כמו נבט שנובט חזק מתוך האדמה.

השאר תגובה

שלום רב, שמי סמדר נדב

הנני גרפולוגית מוסמכת, חברת אגודה לגרפולוגיה מדעית. מומחית באבחון גרפולוגי אישי, בהכוונה מקצועית ותחום לימודים ובאבחון וייעוץ גרפולוגי למעסיקים בבדיקת עובדים לתפקידים שונים למעלה מעשור. מאמנת אישית ועסקית מוסמכת מטעם – M.C.I. בתחומי : קריירה, זוגיות ובפתרון משברים. בעלת טור שבועי ברשת עיתוני המקומון לגרפולוגיה ואימון. מאחורי 20 שנות ניהול בכיר בחברות התקשורת המובילות בישראל.

כדאי לדעת

פייסבוק

חייגו עכשיו 054-7339719

לחצו להתקשרות