קשה להשגה

מתאמנת צעירה (20) ונאה הגיעה אלי עם בקשה למצוא בן זוג. מרבית הגברים שהכירה וגילו בה עניין היא קיוותה למצוא אהבה, אך זה לא קרה. עם חלקם הפכו להיות ידידה ושימשה לחלק מהם יועצת סתרים לקשרים הרומנטיים שהיו להם עם נשים אחרות.
באבחון הגרפולוגי שערכתי התברר שיעל בחורה חברותית עם יכולת תקשורתית. אך היא דעתנית וביקורתית. זיהיתי אצלה לחץ ועצבנות למרות שניסתה להסתיר זאת. הנוקשות והחוזק שניסתה לשדר היו בניגוד לאופי החם והרגישות הגבוהה שיש בה פנימה, כמו כן נראה שהיא מאוד קשורה לעברה ופתחה תלות בבית ההורים.
באימון התגלו דפוסי החשיבה שהקשו עליה להתנהג בצורה טבעית עם בני המין השני.
מילדות שמעה "על גברים שאין לסמוך בהם" וכדי שלא תיראה חלשה הפגינה חוזק ולא נהגה להביע רגשות, ועם הזמן הפכה לנוקשה וביקורתית כלפי עצמה ובעיקר על סביבתה.
כשאלתי איך התנהגה כ"קשה להשגה" סיפרה לשיחות הטלפון לא תמיד ענתה וכשבקש להיפגש בהתחלה נהגה לדחות ותרצה: "יש לי כבר תוכניות אולי ביום אחר" וזאת ש"לא יתרשם שאני מתלהבת".
והם אכן התרשמו שהיא לא מעוניינת ונעלמו היא פרשה את התנהגותם כחוסר רצינות שלהם אליה מלכתחילה, יעל האמינה שגבר שבאמת ירצה בה יחזר אחריה ובלהט עד שתתרצה.
בהמשך פגישות האימון יעל הבינה שכדי למצוא חבר היא תצטרך לשנות את התנהגותה, ולהתגבר על ה"פחד" שמה יחשוב..
עם הקשר הראשון שהיה לה יעל שינתה גישה היא "לקחה סיכון" ונענתה  לחיזורים. בהמשך האימון האישי ככל שתרגלה, התרגלה להביע את רצונותיה, היא התרככה עם הזמן והאהבה החדשה שהייתה לה חיזקה את בטחונה וגרמה לה להוריד את השאר המחסומים, היא השיגה את מה שרצתה באופן טבעי.

השאר תגובה

שלום רב, שמי סמדר נדב

הנני גרפולוגית מוסמכת, חברת אגודה לגרפולוגיה מדעית. מומחית באבחון גרפולוגי אישי, בהכוונה מקצועית ותחום לימודים ובאבחון וייעוץ גרפולוגי למעסיקים בבדיקת עובדים לתפקידים שונים למעלה מעשור. מאמנת אישית ועסקית מוסמכת מטעם – M.C.I. בתחומי : קריירה, זוגיות ובפתרון משברים. בעלת טור שבועי ברשת עיתוני המקומון לגרפולוגיה ואימון. מאחורי 20 שנות ניהול בכיר בחברות התקשורת המובילות בישראל.

כדאי לדעת

פייסבוק

לכל שאלה 054-733-9719

לכל שאלה לחצו להתקשרות
×